👍WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU👍 SPRZĘT OUTLETOWY 👍 DOSKONAŁE CENY 👍TUTAJ ZYSKUJESZ 👍 MODELE EKSPOZYCYJNE 👍 AKCESORIA 👍OBNIŻKI CEN DO 40%
Bestsellery
Produkt dnia
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Firma i misja


➦ FKmarket to marka handlowa prowadzona przez firmę GTMT sp. z o.o. będąca specjalistą w dziedzinie Re-commerce.  Udowadniamy że można więcej za mniej, nie należy przepłacać tam gdzie można zyskać generując tym samym korzyści dla środowiska.

 

➦ Recykling to jeden z głównych problemów dzisiejszego świata. Korporacje oraz duże firmy telekomunikacyjne stale pozyskują partnerów w odzyskaniu i ponownym użyciu i recyklingu telefonów komórkowych oraz sprzętu komputerowego. Niezwykle na czasie stały się działania recommerce i recyklingu co oznacza najprościej wtórny rynek telefonii mobilnej.

 

➦ Recommerce jest postrzegane jako zjawisko odzyskiwania przemijających wartości związanych z innowacjami oraz wprowadzaniem nowych technologii jak min internet. Zjawisko to jest również postrzegane jako oszczędność zasobów poprzez odkupywanie używanych produktów od użytkowników, ich testowanie, czyszczenie i dalsze przeznaczanie na rynek wtórny.

 

➦ Dotychczasowy typowy e-commerce polegał na produkowaniu marki i jej sprzedaży po jak najwyższej cenie, co powodowało oczywiste straty nabywców towarów. Recommerce to styl prowadzenia biznesu aby używane produkty posiadały wartość i nie chciały jej utracić, natomiast ich właściciel poprzez odsprzedaż rzeczy używanej tworzy przychód który przeznaczy na zakup nowych, innowacyjnych technologii. To przyjacielska forma prowadzenia biznesu w każdej perspektywie: z pozycji produktu utrzymywana jest jego wartość co wspomaga budowę marki, z pozycji właściciela generuje środki na nowe zakupy, z pozycji środowiska wprowadzona zostaje mądra gospodarka recyklingu.

 

Recommerce jest SMART a korzystają z niego mądrzy i sprytni konsumenci, wymieniając za dopłatą.

 

Aby zrozumieć zjawisko recommerce należy spojrzeć na trzy najważniejsze bodźce tego fenomenu:

 

➦ Nextism - konsumenci zawsze pragną nowych innowacyjnych rozwiązań i doświadczeń gwarantowanych przez słowo "następny". Konsumenci oczekują lepszej jakości życia poprzez mniejsze nakłady finansowe, większe i szybsze doświadczenia bez angażowania zbędnych zasobów czasu i gotówki.

 

➦ Statuesphere - wzrastająca świadomość bycia odpowiedzialnym konsumentem w stosunku do planety ziemskiej i środowiska

 

➦ Excusumption - niewystarczające zasoby gotówkowe skłaniają konsumentów do znajdywania kreatywnych rozwiązań zaspokajających ich potrzeby. Utrzymujący się brak stabilności ekonomicznej i nie ustająca chęć nowych doświadczeń to doskonała okazja do rozwoju inteligentnej konsumpcji. Istnieją także doświadczeni konsumenci, którzy korzystając z dzisiejszych zjawisk hiperkonsumpcji i kryzysu aktywnie zwiększają poziom konsumpcji inwestując w markowe produkty wiedząc, iż one mogą być potem odsprzedawane.

 

➦ Ecocycology - fenomen znanych marek w pomocy recyklingu odbierając od konsumentów używane produkty i konstruktywne ich zagospodarowanie. Konsumenci są coraz bardziej świadomi wartości marki, która wzrasta w ich oczach jeśli pojawia się dodatkowo wartość ekologiczna.

 

 

Posiadamy certyfikat "Rzetelna firma", współpracujemy z autoryzowanymi serwisami napraw oraz z fabrykami sprzętu.

 

 Certyfikat Rzetelności Firmy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl