👍WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU👍 SPRZĘT OUTLETOWY 👍 DOSKONAŁE CENY 👍TUTAJ ZYSKUJESZ 👍 MODELE EKSPOZYCYJNE 👍 AKCESORIA 👍OBNIŻKI CEN DO 40%
Bestsellery
Oryginalna Ładowarka Apple iPhone
Oryginalna Ładowarka Apple iPhone
39,00 zł
szt.
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Słuchawki iPhone 6s
Słuchawki iPhone 6s
29,00 zł
szt.
Szkło Hartowane iPhone 9H, AGC, 0,3mm
Szkło Hartowane iPhone 9H, AGC, 0,3mm
29,00 zł
szt.
Słuchawki iPhone 7,7+,8,8+,X,XS
Słuchawki iPhone 7,7+,8,8+,X,XS
129,00 zł
szt.
Szkło hartowane Samsung S7
Szkło hartowane Samsung S7
49,00 zł
szt.
Produkt dnia
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Firma i misja


➦  GTMT sp. z o.o. jest specjalistą w dziedzinie Re-commerce.  Udowadniamy że można więcej za mniej, nie należy przepłacać tam gdzie można zyskać generując tym samym korzyści dla środowiska.

 

➦ Recykling to jeden z głównych problemów dzisiejszego świata. Korporacje oraz duże firmy telekomunikacyjne stale pozyskują partnerów w odzyskaniu i ponownym użyciu i recyklingu telefonów komórkowych oraz sprzętu komputerowego. Niezwykle na czasie stały się działania recommerce i recyklingu co oznacza najprościej wtórny rynek telefonii mobilnej.

 

➦ Recommerce jest postrzegane jako zjawisko odzyskiwania przemijających wartości związanych z innowacjami oraz wprowadzaniem nowych technologii jak min internet. Zjawisko to jest również postrzegane jako oszczędność zasobów poprzez odkupywanie używanych produktów od użytkowników, ich testowanie, czyszczenie i dalsze przeznaczanie na rynek wtórny.

 

➦ Dotychczasowy typowy e-commerce polegał na produkowaniu marki i jej sprzedaży po jak najwyższej cenie, co powodowało oczywiste straty nabywców towarów. Recommerce to styl prowadzenia biznesu aby używane produkty posiadały wartość i nie chciały jej utracić, natomiast ich właściciel poprzez odsprzedaż rzeczy używanej tworzy przychód który przeznaczy na zakup nowych, innowacyjnych technologii. To przyjacielska forma prowadzenia biznesu w każdej perspektywie: z pozycji produktu utrzymywana jest jego wartość co wspomaga budowę marki, z pozycji właściciela generuje środki na nowe zakupy, z pozycji środowiska wprowadzona zostaje mądra gospodarka recyklingu.

 

Recommerce jest SMART a korzystają z niego mądrzy i sprytni konsumenci, wymieniając za dopłatą.

 

Aby zrozumieć zjawisko recommerce należy spojrzeć na trzy najważniejsze bodźce tego fenomenu:

 

➦ Nextism - konsumenci zawsze pragną nowych innowacyjnych rozwiązań i doświadczeń gwarantowanych przez słowo "następny". Konsumenci oczekują lepszej jakości życia poprzez mniejsze nakłady finansowe, większe i szybsze doświadczenia bez angażowania zbędnych zasobów czasu i gotówki.

 

➦ Statuesphere - wzrastająca świadomość bycia odpowiedzialnym konsumentem w stosunku do planety ziemskiej i środowiska

 

➦ Excusumption - niewystarczające zasoby gotówkowe skłaniają konsumentów do znajdywania kreatywnych rozwiązań zaspokajających ich potrzeby. Utrzymujący się brak stabilności ekonomicznej i nie ustająca chęć nowych doświadczeń to doskonała okazja do rozwoju inteligentnej konsumpcji. Istnieją także doświadczeni konsumenci, którzy korzystając z dzisiejszych zjawisk hiperkonsumpcji i kryzysu aktywnie zwiększają poziom konsumpcji inwestując w markowe produkty wiedząc, iż one mogą być potem odsprzedawane.

 

➦ Ecocycology - fenomen znanych marek w pomocy recyklingu odbierając od konsumentów używane produkty i konstruktywne ich zagospodarowanie. Konsumenci są coraz bardziej świadomi wartości marki, która wzrasta w ich oczach jeśli pojawia się dodatkowo wartość ekologiczna.

 

 

Posiadamy certyfikat "Rzetelna firma", współpracujemy z autoryzowanymi serwisami napraw oraz z fabrykami sprzętu.

 

 Certyfikat Rzetelności Firmy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl