👍WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU👍 SPRZĘT OUTLETOWY 👍 DOSKONAŁE CENY 👍TUTAJ ZYSKUJESZ 👍 MODELE EKSPOZYCYJNE 👍 AKCESORIA 👍OBNIŻKI CEN DO 40%
Bestsellery
Produkt dnia
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Gwarancja

Naprawy Gwarancyjne 

➦ Wszystkie produkty zakupione na naszym sklepie są wolne od wad i posiadają gwarancję.

➦ W przypadku naprawy gwarancyjnej należy zarejestrować się na stronie serwisu i uzyskać numer RMA, poprzez stronę internetową serwisu należy sprawdzać statusy oraz etapy realizacji naprawy.

Telefon musi być zresetowany do ustawień fabrycznych.

 

Serwis obsługuje wyłącznie gwarancje SERWISOWE.

 

 Zarejestruj się tutaj: 

 Serwis on line

Uwaga.

Jesteś aktualnie zalogowany w aplikacji, przejście na ten adres wyświetli Ci

stronę błędu 403 - aby rozpocząć korzystanie z aplikacji jako klient wyloguj się,

lub otwórz adres w karcie 'incognito'.

 

 

Adres: GTMT Sp. z o.o. Bielsko-Biała ul.Bohaterów Warszawy 5,

Mail: after-sale@fkmarket.eu

 

Jak zalogować się do serwisu on line?

Warunki realizacji napraw gwarancyjnych:

➦ Realizacja naprawy gwarancyjnej w serwisie krajowym trwa około 2 tygodni. Sprzęt wysyłany jest w oryginalnym pudełku wraz z akcesoriami oraz pełna dokumentacją.

Okres gwarancji naliczany jest od dnia zakupu. Dostarczenie produktu do serwisu musi nastąpić w ciągu 30/90/180 dni od dnia dokonania zakupu. Przesłanie produktu w późniejszym terminie powoduje naliczanie kosztów inspekcyjnych 150 zł oraz naprawy a sama naprawa traktowana jest jako pogwarancyjna.

➦ Gwarancja obejmuje części i robociznę wyłącznie do ceny zakupu sprzętu. Klient ponosi koszty odesłania towaru do i z naprawy serwisowej wg stawek ustalonych przez serwis.

Gwarancji nie podlegają wady wynikłe z: użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem, naturalnego zużywania się części, celowego uszkodzenia, braku konserwacji, uszkodzenia mechanicznego, zalania, zapylenia, uszkodzenia wyświetlacza, uderzenia, działania oprogramowania (software),  ingerencji w oprogramowanie, uszkodzenia baterii, słuchawek, ładowarki, ingerencji w naprawę w innym serwisie, używania produktu z innym produktem niezgodnym z jego specyfikacją, obiektywnych różnic wynikających ze specyfikacji telefonu w kraju przeznaczenia a użytkowania.

  Baterie obowiązuje 14 dniowa gwarancja rozruchowa. Prosimy o zapoznanie się z zasadami uzytkowania baterii znajdujących się na stronie każdego producenta sprzętu. Akcesoria (kable, ładowarki, słuchawki, kluczyki) nie są objęte gwarancją.

➦ Każde urządzenie, które zostało odesłane w ramach naprawy lub wymiany, a w którym nie zostanie stwierdzona żadna usterka przez nasz dział techniczny zostanie obciążone opłatą inspekcyjną w wysokości 150 zł i będzie pobierane podczas dostarczenia przesyłki do klienta za pobraniem (przesyłka płatna 30 zł). Sprzęt przesłany do naprawy jest przechowywany przez okres 3 miesięcy. W przypadku nieodebrania przesyłki w określonym terminie zostanie ona oddana do utylizacji. Opłata za magazynowanie sprzętu w wysokości 25 zł / dzień liczona jest od 7 dnia od momentu poinformowania klienta o gotowości odbioru lub w przypadku braku decyzji klienta o naprawie (patrz wykluczenia)
Wszelkie manipulowanie w produkcie spowoduje naruszenia umowy a gwarancja w tym przypadku będzie nieważna.

Urządzenia przesyłane do naprawy muszą być zresetowane do ustawień fabrycznych w innym przypadku naprawy mogą nie zostać rozpoczęte.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl