👍WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU👍 SPRZĘT OUTLETOWY 👍 DOSKONAŁE CENY 👍TUTAJ ZYSKUJESZ 👍 MODELE EKSPOZYCYJNE 👍 AKCESORIA 👍OBNIŻKI CEN DO 40%
Bestsellery
Oryginalna Ładowarka Apple iPhone
Oryginalna Ładowarka Apple iPhone
39,00 zł
szt.
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Słuchawki iPhone 6s
Słuchawki iPhone 6s
29,00 zł
szt.
Szkło Hartowane iPhone 9H, AGC, 0,3mm
Szkło Hartowane iPhone 9H, AGC, 0,3mm
29,00 zł
szt.
Słuchawki iPhone 7,7+,8,8+,X,XS
Słuchawki iPhone 7,7+,8,8+,X,XS
129,00 zł
szt.
Szkło hartowane Samsung S7
Szkło hartowane Samsung S7
49,00 zł
szt.
Produkt dnia
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Gwarancja

Naprawy Gwarancyjne

 

 Zarejestruj się tutaj: 

 Serwis on line

 

Warunki realizacji napraw gwarancyjnych:

➦ Realizacja naprawy gwarancyjnej w serwisie krajowym trwa około 2 tygodni. Sprzęt wysyłany jest w oryginalnym pudełku wraz z akcesoriami oraz pełna dokumentacją.

Okres gwarancji naliczany jest od dnia zakupu. Dostarczenie produktu do serwisu musi nastąpić w ciągu 360 dni od dnia dokonania zakupu. Przesłanie produktu w późniejszym terminie powoduje naliczanie kosztów inspekcyjnych 150 zł oraz naprawy a sama naprawa traktowana jest jako pogwarancyjna.

➦ Gwarancja obejmuje części i robociznę wyłącznie do ceny zakupu sprzętu. Klient ponosi koszty odesłania towaru do i z naprawy serwisowej wg stawek ustalonych przez serwis.

Gwarancji nie podlegają wady wynikłe z: użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem, naturalnego zużywania się części, celowego uszkodzenia, braku konserwacji, uszkodzenia mechanicznego, zalania, zapylenia, uszkodzenia wyświetlacza, uderzenia, działania oprogramowania (software),  ingerencji w oprogramowanie, uszkodzenia baterii, słuchawek, ładowarki, ingerencji w naprawę w innym serwisie, używania produktu z innym produktem niezgodnym z jego specyfikacją, obiektywnych różnic wynikających ze specyfikacji telefonu w kraju przeznaczenia a użytkowania.

  Baterie obowiązuje 14 dniowa gwarancja rozruchowa. Prosimy o zapoznanie się z zasadami uzytkowania baterii znajdujących się na stronie każdego producenta sprzętu. Akcesoria (kable, ładowarki, słuchawki, kluczyki) nie są objęte gwarancją.

➦ Każde urządzenie, które zostało odesłane w ramach naprawy lub wymiany, a w którym nie zostanie stwierdzona żadna usterka przez nasz dział techniczny zostanie obciążone opłatą inspekcyjną w wysokości 150 zł i będzie pobierane podczas dostarczenia przesyłki do klienta za pobraniem (przesyłka płatna 30 zł). Sprzęt przesłany do naprawy jest przechowywany przez okres 3 miesięcy. W przypadku nieodebrania przesyłki w określonym terminie zostanie ona oddana do utylizacji. Opłata za magazynowanie sprzętu w wysokości 25 zł / dzień liczona jest od 7 dnia od momentu poinformowania klienta o gotowości odbioru lub w przypadku braku decyzji klienta o naprawie (patrz wykluczenia)
Wszelkie manipulowanie w produkcie spowoduje naruszenia umowy a gwarancja w tym przypadku będzie nieważna.

Urządzenia przesyłane do naprawy muszą być zresetowane do ustawień fabrycznych w innym przypadku naprawy mogą nie zostać rozpoczęte.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl