👍WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU👍 SPRZĘT OUTLETOWY 👍 DOSKONAŁE CENY 👍TUTAJ ZYSKUJESZ 👍 MODELE EKSPOZYCYJNE 👍 AKCESORIA 👍OBNIŻKI CEN DO 40%
Bestsellery
Oryginalna Ładowarka Apple iPhone
Oryginalna Ładowarka Apple iPhone
39,00 zł
szt.
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Słuchawki iPhone 6s
Słuchawki iPhone 6s
29,00 zł
szt.
Szkło Hartowane iPhone 9H, AGC, 0,3mm
Szkło Hartowane iPhone 9H, AGC, 0,3mm
29,00 zł
szt.
Słuchawki iPhone 7,7+,8,8+,X,XS
Słuchawki iPhone 7,7+,8,8+,X,XS
129,00 zł
szt.
Szkło hartowane Samsung S7
Szkło hartowane Samsung S7
49,00 zł
szt.
Produkt dnia
Etui TPU iPhone Apple
Etui TPU iPhone Apple
39,00 zł
szt.
Odstąpienie lub szybka wymiana

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakie jakolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia objęcia towaru w posiadania przez konsumenta, lub wyznaczona przez niego osobę trzecią, inną niż przewoźnik

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas GTMT sp. z o.o. FKmarket o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Przesyłki dot. zwrotów i napraw gwarancyjnych będą przyjmowane jedynie jeśli telefon jest zresetowany do ustawień fabrycznych (definicja produktu niezmienionego)

Ważne!

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który usprawni proces realizacji odstąpienia ZALOGUJ SIĘ TUTAJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ

INSTRUKCJA WYPEŁNIENIA FORMULARZA 

Po wypełnieniu wzoru odstąpienia od umowy uzyskujecie Państwo numer sprawy RMA którym oznaczacie paczkę. W ten sposób oznaczona paczka przejdzie szybki i bezbłędny proces zwrotu lub wymiany towaru.

 

Zwroty pieniężne

Możemy się wstrzymać ze zwrotem do momentu otrzymania zwrotu towaru. Prosimy odesłać nam towar w stanie nie zmienionym niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Kupujący ponosi koszty zwrotu towaru. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

 

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

Umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Umowy o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy.

Wzór odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat: GTMT sp z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, Bohaterów Warszawy 5/34

 

- Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

- Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) :

- Imię i nazwisko konsumenta(-ów):

- Adres konsumenta(-ów):

- Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

- Data:

(*) Niepotrzebne skreślić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl